אודות

נעים מאד, שמי ליאת שפיר, נשואה לאילן ואמא של ירדן ודנה, מעצבת חלומות לארגונים שאפתניים, מומחית בעיצוב חללים בהתאם למטרות העסקיות שלהם ועד הגעה לתוצאה שלמה, בזכות הרבה נסיון שצברתי בדרך.

מאז שאני זוכרת את עצמי, מקומות קסומים משכו את תשומת לבי, גרמו לי לעצור, להתבונן, להכנס, ולהתרגש. השילוב של אסתטיקה, אווירה ומחשבה לא סטנדרטית עשו את שלהם כך שבשנות ה-20 שלי חלמתי ללמוד עיצוב פנים.
המסלול הצפוי של החיים, כלל לימודים באוניברסיטה תואר ראשון ותואר שני, נישואין, ילדים ועבודה במערכת הביטחון במגוון תפקידים במשך 27 שנים.
לפני עשור, אחרי שבנינו את הבית שלנו, הגשמתי חלום, והלכתי ללמוד עיצוב פנים.

ההזדמנות הראשונה שלי לתכנן מטבחון לעובדים, הגיעה אליי בסמוך לסיום הלימודים.
כמעצבת, אני מביאה את עצמי לתהליך. סקרנות, אהבת אדם, יצירתיות, הובלה של תהליכים ועבודת צוות. בזכות היותי אני מלאה בניגודים, יש לי חוש הומור והשראה שמגיעה ממקומות לא צפויים, ולכן גם התוצאה בכל פעם היא אחרת, נועזת וייחודית.
הראש בעננים כדי לחלום אבל הרגליים על הקרקע. אני פרקטית ומתעקשת על מה שחשוב, גמישה כשאפשר, מקשיבה ומשתפת ואם צריך מתייעצת.
העיצוב בא אצלי מהנשמה והרגע שבו אני "מפצחת" את הפרוייקט הוא רגע של "הארה".

יש לי בראש תמונה של "אחרי" איך יראה המקום, עוד לפני שבכלל התחלתי. האתגר הגדול בעבודה הוא להנגיש את המחשבות שלי ללקוחות, ואני עושה את זה במגוון דרכים.

הגעתי לעולם העיצוב כשאני פועלת מתוך הייעוד שלי, להפוך מקומות חשוכים למוארים, להטיב את חייהם של רבים, ללכת איתכם את הדרך ולשמור עליכם.

your wish is my design

liat-667-Edit_Web-rez

המלצות

דילוג לתוכן