מעצבת פנים מחיר

liat-667-Edit_Web-rez

הכירו את הכותבת:
ליאת שפיר, מעצבת פנים עם ניסיון רב בעיצוב חללים מורכבים ומתן פתרונות למצבים מורכבים

קרה לי מספר פעמים שאני גוללת את הגוגל ועולה הצירוף " מעצבת פנים מחיר" מה שהזכיר לי מקרה מלפני שנתיים וכך היה…

איך מתחיל לו עסק קטן

כרמל חברתי נמשכה לתחום הרפואה האלטרנטיבית מגיל צעיר והאמינה שיש בכוחו לשנות את העולם ואחרי שעברה טיפולים בעצמה שממש הצילו אותה, החליטה שזה מה שהיא רוצה לעשות בחיים, להקל על אנשים במצבי כאב, וממש להושיע אותם. הלכה ולמדה וגם סיימה בהצטיינות. כרמל התגוררה בדירה ממוצעת, ואחד מהחדרים בביתה הפכה לחדר טיפולים.

כרמל אוהבת אסתטיקה אבל רצתה לחסוך בהוצאות, ולא חשבה אז על עיצוב פנים לעסק. היא החלה לאסוף מכל הבא ליד, מיטת הטיפולים ביד 2, את הציוד אחסנה בשידה ישנה שהסבה, אקססוריז מרשתות הסטוק ובטיימינג מושלם היא קיבלה וילונות מחברה שעברה דירה.
העניין הוא כזה, כשלא מתכננים, מקבלים תוצאה מבולגנת ולא קשורה, אקלקטית אבל במובן הרע של המילה.

כרמל עוד לא תפסה את עצמה כעסק, היא עצמה הכניסה ברושרים בתיבות הדואר, ואנשים התחילו להגיע, לנסות. מחירי ה"ספתח" היו מפתים, וכרמל עם ידי הזהב שלה, החיוך שקיבלה את האנשים, גרם לכך שתוך מספר חודשים ספורים הפכה לשם דבר באיזור. היומן התמלא מהר, ומתישהו כרמל הבינה שהיא עובדת קשה נורא, אבל ההכנסות פחות, ובעיקר תנועת האנשים בביתה הפריעה לבני המשפחה שלה. באחד הערבים, כרמל מתקשרת אליי ומשתפת אותי בהתלבטות שלה בנוגע לעיצוב. כרמל יודעת מה דעתי, מההתחלה ועכשיו בדיוק אני קוראת את זה בספר, וואלה לא יכלו לתאר את זה מדוייק יותר:
"אני יודעת שלא באתי הנה בשביל העיצוב, אבל אני מוצאת את עצמי תוהה: האם מישהו בעל טעם רע כל כך יכול לעזור לי? האם זה משקף את שיקול הדעת שלו?… "
(אולי כדאי לך לדבר עם מישהו / לורי גוטליב).

באותו הערב, חלה נקודת המפנה אצלה.

עיצוב פנים: נקודת התפנית – אני רוצה לגדול

חולפים מספר חודשים, כרמל מחליטה לקפוץ למים העמוקים, ומייצרת שיתוף פעולה עם עוד שתי קולגות, יחד הן שוכרות קליניקה במגדל רופאים במרכז העיר. יש שם הרבה תנועה של אנשים, ואפשר יהיה להתרחב עסקית. אזהרת ספוילר, בעתיד הן גם מחליטות לשווק ליין מוצרים, אבל לא נקדים את המאוחר, אם כי זה חלק מהתכנון העתידי של העסק, שדורש התייחסות לעמדות תצוגה ואחסון.
כעת, כבר יש מקום חדש, תקציב מוגבל והרבה חלומות – אבל מה עם "עיצוב פנים לעסק" שואלת אותי כרמל? ברור שהפעם חייבים לעצב את העסק, אחרת מה הטעם, לכל המעבר הזה…

עיצוב טוב נשען על 3 רכיבים מרכזיים – תקציב, פרקטיקה ואסתטיקה.
אני מרגיעה את כרמל בכך שחלל יהיה אסתטי כך או אחרת, אבל חשוב שהחיבור עם המעצבת יהיה טוב, כדי שהשיפוץ יעבור באופן חוויתי, שתהני גם מהדרך ולא רק מהתוצאה.

כשכרמל ואני משוחחות, אני מדגישה את החשיבות בבחירת חומרים על זמניים ופרקטיים שאפשר לנקות בקלות, שהם יראו טוב לאורך זמן, ובעיקר מזהירה אותה מהוצאות מיותרות. לאנשים תמיד יש נטיה להסחף בשיפוצים וככה הם חורגים לפחות ב-20 אחוז מהתקציב לפחות.

מה יהיה המחיר אם אני לא אקח מעצבת?

מהנסיון שלי, לא מעט חושבים שהם, יכולים לעשות את זה לבד. למה להיעזר במעצבת פנים כשכולם אומרים לי שיש לי טעם מצויין. זה נכון שהרבה אנשים יודעים לבחור פריטים יפים, אך הסוד טמון בקומפוזיציה. כדי לקבל תוצאה טובה – צרי לקחת בחשבון הרבה מאד מרכיבים ולהרכיב אותם יחד – ריצוף, תקרה, ריהוט, גופי תאורה ועוד. לא חבל שתבזבו הרבה כסף, תקבלו החלטות שגויות שיהיו יקרות ובסוף גם תתבאסו על התוצאה.
מעצב פנים, שמכין לכם פרוגרמה מדוייקת (כדי לפשט, מדובר בשאלון שבו מגובשים רשימת הצרכים שחשבתם ולא חשבתם עליהם עד שעניתם לשאלון). בשיחות שתקיימו תגבשו את האווירה שאותה אתם רוצים להשיג והעיצוב יספר את הסיפור של העסק שלכם וימתג אתכם.
אפשר לעשות עבודת עיצוב פנים במגוון של תקציבים. זה לא תמיד חייב להיות יקר, זה בעיקר צריך להעשות עם תכנון וחשיבה. ולא חייבים את הכל מייד, אפשר לבנות תכנית, ולהגשים כל פעם חלק ממנה. אבל כדאי להתחיל במה שהכי נוכח בחלל והכי מפריע.

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

מחקרים מצביעים על קשר הדוק בין עיצוב פנים לבין הצלחה עסקית, כשהמקום שלכם משדר הצלחה, יהיה לכם יותר קל למכור את השירות שלכם, כי הלקוח הפוטנציאלי רואה אותו בעיניים ומתרשם. לעיצוב נכון יש השפעה על המכירות – וכשהשירות או המוצר מוצגים באופן מושך, ההתרשמות של הלקוח מכם תגדל והוא יחזור כי הוא ירצה עוד מהטוב הזה.
זה קרה לכולנו, קבעתם פגישה, וקצת הקדמתם. כשחיכיתם התרשמתם מהמקום שהגעתם אליו. רוב הפעמים לא תזכרו את הפרטים, אבל תזכרו את התחושה, את הרושם שהעיצוב של המקום עשה עליכם. לטוב או לרע. אם היה לכם נעים תרצו לחזור, כי זה גם אומר עליכם משהו שבאתם למקום כזה.

עיצוב פנים, מה הלקוחות בעצם רוצים?

מישהו אמין, יצירתי עם טעם טוב, שיהיה הגון איתם, שיקשיב להם, יראה להם את הדרך ושהם ירגישו בטוחים איתו.
אני מציעה לכם שכמו כל איש מקצוע שאתם לקוחים הכי חשוב שתבדקו – עבודות קודמות, דברו עם ממליצים, וקחו בחשבון שכל חלל אפשר לעצב במגוון דרכים שונות וכולן יהיו יפות, אבל החוויה של התהליך היא בכימיה בין אנשים.
אם גם אתם עומדים בפני התרחבות עסקית או משהו לא עובד לכם בחלל, תקראו לי ואני באה. הכי פשוט זה לתאם פגישה! אתם מוזמנים ליצור קשר דרך הווטסאפ או בטלפון 050-7854502, ליאת שפיר

צרו קשר

לקביעת פגישת ייעוץ ופרטים נוספים

דילוג לתוכן