אני רוצה שירותי אורחים "וואו"

liat-667-Edit_Web-rez

הכירו את הכותבת:
ליאת שפיר, מעצבת פנים עם ניסיון רב בעיצוב חללים מורכבים ומתן פתרונות למצבים מורכבים

אחרי 15 שנים בבית ד' אמרה "די, אני לא מסוגלת יותר"!

בפעם הראשונה שפגשתי את ד' היא אמרה לי שהיא רוצה ששירותי האורחים שלה יהיו "וואו" ושלפה מהטלפון תמונה של אריח שחור שעליו נימים של זהב "על כזה אני חולמת" אמרה לי.

לא ממש התחברתי לבחירה שלה, ולא הבנתי איך זה קשור לאישה הצנועה שישבה מולי. חשבתי לעצמי שזה הבית שלה – וזכותה המלאה לחיות בבחירות שלה, גם אם הן לא בדיוק לטעמי.

ליאת שפיר, עיצוב פנים | אני רוצה שירותי אורחים "וואו"
ליאת שפיר, עיצוב פנים | אני רוצה שירותי אורחים "וואו"

למה לאנשים חשוב דווקא להשקיע בשירותי אורחים שיהיו מרשימים במיוחד?

ד' עשתה נסיונות בעבר לשפר את הקיים, ולהמנע מהוצאות גדולות, פעם החליפה את המראה, ואז את האביזרים של המגבת והפח, ואז תלתה תמונה והוסיפה עציץ, והתוצאה יצאה בינונית למדי. ככה אחת לתקופה הדבר היה חוזר על עצמו. ד' לא מרוצה משירותי האורחים, מתוסכלת, משקיעה לא מעט כסף, ושוב התוצאה אינה לרוחה והתסכול גדל.

בסוף ד' החליטה אחרי 15 שנים בבית שפשוט נמאס לה. די! היא רוצה שיפוץ אמיתי מלווה ע"י מעצבת פנים ולא עוד פעם תיקון קוסמטי שהיא עושה בעצמה.

כשנפגשנו, הרגעתי את ד' והבטחתי לד' שהאריח הזה שחלמה עליו כל כך הרבה זמן הוא אופציה, אבל לפני שמחליטים סופית, כדאי לבדוק אפשרויות נוספות. יצאנו לסיבוב בחנויות, אבל לפני זה הכנתי תכניות, "מפת דרכים" ורשימה של הדברים והכמויות שנצטרך כדי להגשים לד' את החלומות שלה.

למה שיפוץ זה אירוע מלחיץ?

שיפוץ הוא אירוע שצריך להתכונן אליו נפשית ותקציבית. שמנו דגש על שילוב חומרים על זמניים, שהשילוב ביניהם יראה טוב בעוד מספר שנים, ולא על דבר טרנדי שנראה טוב במגזינים ימאס מהר מאד או שתוך תקופה קצרה יראה מיושן (עם חותמת של שנת הטרנד).

אחרי שמצאנו לד' אריח שחור מדהים (בלי זהב) בעיצוב מעצבת העל האיטלקיה פטריסיה אורקולה (עליה ארחיב בפוסט אחר), האריח המוזהב ננטש.

צריך לזכור שאם תבחרו את האריח הכי מדהים בעולם, הוא לא עומד לבדו בחלל. עיצוב פנים מתבסס על שילוב של הרבה מרכיבים ומינון שיוצרים את המרחב השלם (כן גם בשירותי אורחים). הלקוחות שלי יודעים שאין פתרון אחד נכון, אבל ביחד נמצא את מה שהכי עובד בשבילם ומתאים להם.

אם אתם מתכוננים לשיפוץ וחוששים ממנו, שוברים את הראש בנוגע למינון הנכון של כל החומרים בחלל, ואתם צריכים יד מכוונת ועין טובה, תוכלו להסתייע בנסיון שצברתי בעיצוב חדרי רחצה ואשמח להוביל אתכם ולעבור איתכם את הדרך הזאת יחד.
הכי פשוט זה לתאם פגישה! אתם מוזמנים ליצור קשר דרך הווטסאפ או בטלפון 050-7854502, ליאת שפיר

צרו קשר

לקביעת פגישת ייעוץ ופרטים נוספים

דילוג לתוכן